Parametry dotykové televize

Obraz / displej

Displej: LED 4K UHD
Úhlopříčka obrazovky: 49" / 123 cm
Rozlišení panelu: 3840 x 2160px
Přesnost dotyku: +- 2 mm
Jas: 200 cd/m²

Příjem TV vysílání / tuner

Přehrávání videa: NTSC, PAL, SECAM
Digitální příjem DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC)
Podpora MPEG: MPEG2, MPEG4

Zvuk

Výstupní výkon (RMS): 16 W
Vylepšení zvuku: Incredible Surround, Clear Sound, Automatická Úprava hlasitosti, Regulace basů, Funkce Smart Sound

Možnosti připojení

Počet připojení HDMI: 2
Počet portů USB: 2

Příslušenství

Dálkový ovladač, 2 x baterie AAA, Napájecí kabel, Stručný návod k rychlému použití, Brožura s právními a bezpečnostními informacemi

Spotřeba

Napájení ze sítě: 220-240 V stř., 50/60 Hz
Okolní teplota: 5 °C až 35 °C
Spotřeba dle energetického štítku EU: 56 W
Průměrná roční spotřeba. 82 kWh
Značka energetické třídy: A+

Rozměry obrazovky

Hloubka balení: 131 mm
Výška balení: 715 mm
šířka balení: 1160 mm
Hloubka přístroje: 78 mm
Výška přístroje: 623 mm
šířka přístroje: 1 082 mm
Hmotnost přístroje: 12,2 kg

Mikropočítač základní verze

Operační systém

Počítače je vybaven systémem Windows 10 64.bit nebo Android. Základní konfigurace reflektuje požadavky optimální cena/výkon pro využití ve školství. Výkon počítače lze přizpůsobit na míru. Počítač lze vybavit rychlými SSD disky, větší pamětí, výkonným procesorem i grafickou 3D kartou pro náročné početní i grafické úkony.

Procesor

Základní verze: Intel Celeron 64-bit
Výkonná verze: Intel i5 / Intel i7

Grafika

Základní verze: Intel HD Graphics


Operační paměť

Základní verze: 4 GB DDR4

Disk

128 GB SSD + 64GB eMMC (možnost rozšíření)
(výkonná verze 256 GB SSD - možnost rozšíření)

Konektivita

Dual Band WiFi 802.11abgn, Bluetooth 4.0, LAN 10/100, Audio analogový výstup

USB porty

3 x USB 2.0 Host, 1 x USB 3.0 Host

Čtečka karet

Ano, microSD slot

Popis zařízení

EdutabTV nachází uplatnění ve školství (již od předškolního vzdělávání) i firemním sektoru (výstavy, veletrhy, přednášky, prezentace, architektonické kanceláře, informační kiosek). Zařízení umožňuje jednoduché ovládání dotykem a je tak snadno ovladatelné jak pro prezentéra (učitele), tak žáka (zákazníka). Počítač umožňuje individuální konfiguraci pro konkrétní využití.

EdutabTV se skládá v základní verzi z dotykové TV s dotykovým rámem, mobilním výškově nastavitelným stojanem, mikropočítačem a kabeláží. Součástí dodávky je předinstalovaný software s databankou aplikací a vstupní školení obsluhy. Zařízení funguje ve 2-4 dotykovém režimu dle operačního systému a aplikací. Konfiguraci lze upravit dle individuálních požadavků zákazníka. K dispozici je dále dostupná široká nabídka rozšiřujících periferií (mikrofon, přídavné reproduktory, webkamera a další). Základní verze sestavy je doporučena zejména pro uživatele škol a školek a pro běžné prezentační účely. Fotografie zařízení najdete ve Fotogalerii.

Ve školství se počítá s využitím tohoto zařízení jako doplňku výuky s omezenou časovou dotací na žáka a interaktivní zapojení do výuky. Smysl zařízení NENí v nahrazování stávajících aktivit prací s dotykovou obrazovkou na úkor jiných činností (například pohybových aktivit), ale rozšíření stávající výuky o nové možnosti. Zejména pak simulace různých situací pro lepší pochopení žákem (například simulace hudebních nástrojů, první pomoc, výuka dopravních značek, výuka prostorového vnímání, výuka abecedy, počítání a podobně). Žáci mají možnost zábavnou formou interaktivně testovat a rozšiřovat své znalosti. Učitel může využívat potenciálu tohoto zařízení několika způsoby. Čerpá z databanky předpřipravených aplikací zaměřených na různé témata, pracuje s online obsahem (obrázky, videa) nebo si vytváří vlastní vzdělávací obsah. Na trhu je celá řada materiálů zdarma i rozšiřujících sofitikovaných placených licencí.

V komerčním sektoru jsou využívány výhody zařízení zejména při prezentaci a zároveň umožňují zákazníkům interakci (objednávání přímo na veletrhu, 3D modelování objektů při prezentaci). Ze současných referencí jsou našimi zákazníky developeři, realitní kanceláře, firmy realizující veletrhy, výstavy, přednášky, konstrukční firmy, prodejci. Dotykové vlastnosti využívá buď prezentér nebo je přímo zákazníkovi umožněno samoobslužné prohlížení (např. na veletrhu). V neposlední řadě pak TV využíváme i na společenských akcích např. pro projekci fotografií či video spotů.
 


Dodávky, instalace, montáž, pronájem. Interaktivní dotykové televize pro školy, školky a firmy. Dotykové obrazovky pro mateřské školy, základní školy, učiliště. Moderní náhrada za interaktivní tabuli. Využivá se ve školství i v komerčním sektoru na prezentacích, výstavách, seminářích, předváděcích akcích. Pronájem prezentační techniky. Pronájem dotykové televize, dotykové obrazovky, zapůjčení dotykový prezentační panel, dotykové panely na veletrhy. Pronájem projekční techniky, prezentační techniky na veletrhy, výstavy, prezentace. Software pro školy, školky. Android aplikace, Windows aplikace, Microsoft Store, Googlelay Store. Vybavení do škol, vybavení do školek. Šablony do škol, šablony do školek. Počítače pro distanční výuku, pro studenty, počítače na homeoffice.

Informace o zpracování osobních údajů, Informace o cookies, Obchodní podmínky

Edutab.cz - interaktivní řešení pro školy a školkyWebdesign Miroslav Lipavský - ELMICOMSvatební půjčovnaAkce pro dětiEshop počítače, IT služby |