Servis, údržba

Součástí řešení je počítač, který vyžaduje občasné servisní úkony jako všechny běžné počítače (instalace aktualizací, správa systému, vyčištění disku ...). Tyto úkony zvládne Váš stávající IT správce. Případně se servisu rádi ujmeme my. Nabídnout můžeme jak osobní asistenci, tak údržbu na dálku (přes internet se připojíme k zařízení), případně lze pro maximální zkrácení servisního času mikropočítač poslat k nám i zpět poštou či sběrnou službou. My provedeme potřebné úkony a zašleme Vám "krabičku" zpět - úkony tak lze vyřešit během velmi krátké doby v řádech dní. Údržba a správa není zahrnuta v pořizovací ceně zařízení, nicméně nabízíme smluvní servis za příznivých podmínek.

Mikropočítač

Dodávky, instalace, montáž, pronájem. Interaktivní dotykové televize pro školy, školky a firmy. Dotykové obrazovky pro mateřské školy, základní školy, učiliště. Moderní náhrada za interaktivní tabuli. Využivá se ve školství i v komerčním sektoru na prezentacích, výstavách, seminářích, předváděcích akcích. Pronájem prezentační techniky. Pronájem dotykové televize, dotykové obrazovky, zapůjčení dotykový prezentační panel, dotykové panely na veletrhy. Pronájem projekční techniky, prezentační techniky na veletrhy, výstavy, prezentace. Software pro školy, školky. Android aplikace, Windows aplikace, Microsoft Store, Googlelay Store. Vybavení do škol, vybavení do školek. Šablony do škol, šablony do školek. Počítače pro distanční výuku, pro studenty, počítače na homeoffice.

Informace o zpracování osobních údajů, Informace o cookies, Obchodní podmínky

Edutab.cz - interaktivní řešení pro školy a školkyWebdesign Miroslav Lipavský - ELMICOMSvatební půjčovnaAkce pro dětiEshop počítače, IT služby |