Využití dotykové televize

Využití dotykové televize

EdutabTV je interaktivní dotyková televize či dotykový monitor využívaný ve školkách, školách i v komerčním sektoru pro prezentace, přednášky, výstavy a další činnosti. Základní školní verze pod 40 000,-. K dispozici je široká škála možností a konfigurací v závislosti na potřebách a možnostech zákazníka.

Ukázky využití dotykových obrazovek
 • dotykové obrazovky ve školách
 • dotykové monitory na prezentacích firem
 • informační kiosky na výstavách a prezentačních akcích
 • individuální výuka
 • informační panely v muzeích
 • rehabilitace postižených klientů

Dotyková obrazovka, dotykový monitor

Cena je za kompletní řešení (televize, počítač, stojan, kabeláž). Dodáváme v několika variantách s možností individuální konfigurace a doplňků. I základní verze je plnohodnotným pomocníkem při práci, obsahuje předinstalované aplikace a online + offline nápadník zdrojů pro školky a školy. Software uzpůsobíme konkrétnému zadání. zákazníka.

Technicky je rozdíl u jednotlivých modelů zejména ve velikosti úhlopříčky, modelu obrazovky, výkonu a vybavení počítače, typu stojanu a programovém vybavení. Na zařízení lze bezdrátově sdílet obsah z mobilů či jiných zařízení. Případně můžete u některých variant připojit vzdáleně svůj notebook či počítač včetně přenosu dotyku (sestava tak nutně nepotřebuje vlastní počítač). Některé obrazovky mají vestavěný počítač, jinde jej lze případně dokoupit.

Software pro MŠ a ZŠ

Již v základu jsou nainstalované nápadníky aplikací a online zdrojů zdarma bez nutnosti dalších investic (ukázkové aplikace + opensource + online učitelské zdroje). V budoucnu můžete aplikace vyměnit za jiné volně dostupné, případně jít cestou nákupu sofistikovaných obsáhlejších licencí odborných aplikací nebo hledat vlastní zdroje z existujících projektů. Volba je čistě na Vás, Vašem způsobu práce a Vašich finančních možnostech.

Dotykový monitor s motorickým pojezdem

Ve školkách a na prvním stupni ZŠ často vystačí základní konfigurace. U složitějších aplikací a při práci žáků se specifickými potřebami doporučujeme spíše silnější verze. Na základě požadavků doplníme k zařízení kamery, mikrofony, doplňkové reproduktory a další. Pro firemní zákazníky doporučujeme spíše silnější verze. Předpokládané využití s Vámi rádi zkonzultujeme.

Dotykový monitor pro konference

Zařízení k Vám dovezeme, nainstalujeme a proškolíme obsluhu. Dále je možnost pokračovacích školení odborným školitelem. Lze tak rozvíjet různá témata, jako například využití při online výuce a podobně.

Dotykový monitor na zeď

Zařízení vyžaduje běžnou uživatelskou údržbu počítače, hardware a software. Pokud toto sami nezvládnete a nemáte svého IT správce, lze některé úkony ekonomicky řešit i na velké vzdálenosti bez nutnosti dojezdu našeho servisního technika. Umíme se vzdáleně připojit přes internet nebo pošleme kurýra, který si u Vás například porouchaný počítač vyzvedne a zase vrátí opravený zpět. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis.

Při výběru správné dotykové televize nebo monitoru je důležité zvážit několik faktorů, jako jsou vaše potřeby, rozpočet, velikost obrazovky, rozlišení, dotyková technologie a další funkce. Zde jsou některé faktory, které byste měli zvážit:

 • Potřeby: Nejprve si položte otázku, pro jaký účel budete dotykovou televizi nebo monitor používat. Jestliže potřebujete dotykovou obrazovku pro pracovní účely, jako jsou prezentace, videokonference, design nebo vzdělávání, mohou být vyšší nároky na vlastnosti, jako je rozlišení, velikost obrazovky a funkce pro prezentaci. Jestliže chcete použít dotykovou obrazovku pro zábavu nebo pro herní účely, může být důležitá odezva obrazovky a kvalita zobrazování barev.
 • Velikost obrazovky: Velikost obrazovky by měla být vybrána na základě vašich potřeb. Jestliže se jedná o obrazovku pro pracovní účely, větší obrazovka může být vhodná pro zobrazení detailů. Pokud potřebujete dotykovou obrazovku pro domácí použití, může být menší obrazovka vhodnější pro kompaktnost a snadnou přenositelnost.
 • Rozlišení: Rozlišení obrazovky ovlivňuje kvalitu zobrazení. Vyšší rozlišení umožňuje zobrazit více detailů a zvýrazňuje obrazovou kvalitu. Vysoké rozlišení je obvykle vhodné pro obrazovky s velkou úhlopříčkou.
 • Dotyková technologie: Existují různé typy dotykových technologií, jako jsou kapacitní, rezistivní a infračervené dotykové technologie. Každá technologie má své výhody a nevýhody a záleží na vašich potřebách, která bude nejvhodnější. Například kapacitní technologie je vhodná pro přesné ovládání gesty a vyžaduje menší tlak než technologie rezistivní.
 • Další funkce: Například reproduktory, připojovací porty a příslušenství mohou být důležité pro vaše potřeby. Například, jestliže potřebujete reproduktory pro zvukové prezentace nebo zábavu.

Přihlášení k newsletteru

KONTAKTNÍ INFO
 • Miroslav Lipavský

  56961 Dolní Újezd 635

 • (+420) 722 454 067
  info@edutabtv.cz

PŘÍNOSY PRO VÁS
Uložit
Nastavit
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našeho webu. Pokud odmítnete používání souborů cookie, nedokážeme garantovat bechybnou funkci webu.
Povolit vše
Zakázat vše
Analytika
Statistika návštěvnosti a přizpůsobení obsahu
Google Analytics
Povolit
Zakázat
Ostatní
Analýza chování návštěvníků, optimalizace
Smartsupp
Povolit
Zakázat
Marketing
Soubor technik, jejichž předmětem je obchodní strategie a zejména studie trhu.
Facebook
Povolit
Zakázat
Funkční
betweendigital.com
Povolit
Zakázat