Výukové programy Windows

Výukový software pro školky a školy

V dnešní době jsou digitální technologie nezbytným nástrojem pro moderní vzdělávání. Nabídka vzdělávacích programů a aplikací pro školy a školky je obrovská a neustále se rozrůstá. Společnost Edutabtv.cz nabízí širokou škálu výukových programů a aplikací pro Windows, které jsou speciálně navrženy pro výuku předškolních dětí.

Naše aplikace pro školy jsou zaměřené na rozvoj předmatematických dovedností, rozpoznávání tvarů a barev, učení se abecedě a další základní dovednosti, počítání, sčítání, odčítání, abecedu a spousta dalších aplikací pro vyšší stupně. Tyto programy jsou interaktivní a plné zajímavých her a úkolů, které pomáhají dětem rychleji a snadněji pochopit a zapamatovat si učivo.

Naše výukové programy a aplikace jsou velmi oblíbené mezi pedagogy a rodiči díky své jednoduchosti a efektivitě. Všechny naše aplikace jsou navrženy tak, aby byly intuitivní a snadno ovladatelné dětmi i učiteli.

Pomozte dětem rozvíjet jejich dovednosti a schopnosti pomocí odborných aplikací. V nabídce máme multilicence pro školky, školy i licence pro soukromé využití.

Dodáváme výukové aplikace, výukové programy
  • aplikace pro školky
  • aplikace pro školy
  • školní výukové programy, aplikace
  • kancelářské aplikace
Odborné vzdělávací aplikace pro různé stupně škol.

Přihlášení k newsletteru

KONTAKTNÍ INFO
  • Miroslav Lipavský

    56961 Dolní Újezd 635

  • (+420) 722 454 067
    info@edutabtv.cz

PŘÍNOSY PRO VÁS
Uložit
Nastavit
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našeho webu. Pokud odmítnete používání souborů cookie, nedokážeme garantovat bechybnou funkci webu.
Povolit vše
Zakázat vše
Analytika
Statistika návštěvnosti a přizpůsobení obsahu
Google Analytics
Povolit
Zakázat
Ostatní
Analýza chování návštěvníků, optimalizace
Smartsupp
Povolit
Zakázat
Marketing
Soubor technik, jejichž předmětem je obchodní strategie a zejména studie trhu.
Facebook
Povolit
Zakázat
Funkční
betweendigital.com
Povolit
Zakázat