Video

Ukázka aplikací pro MŠ a ZŠ

Práce s aplikacemi pro MŠ a ZŠUkázky některých aplikací pro dotyková zařízení. Aplikace pro dotykové obrazovky mají ve školách různá využití pro mateřské školy (MŠ) a základní školy (ZŠ). Zde je několik příkladů:
 • Vzdělávání: Aplikace mohou být využity jako interaktivní učební nástroje pro zlepšení dovedností dětí v oblastech jako jsou matematika, čtení, psaní, přírodní vědy a další. Pomocí her, hádanek a lekcí mohou děti v MŠ a ZŠ lépe porozumět a zapamatovat si učivo.
 • Kreativita a tvořivost: Některé aplikace podporují tvůrčí myšlení a umožňují dětem vytvářet vlastní příběhy, animace, malby, hudbu a další. To může podporovat rozvoj jejich kreativity a uměleckých schopností.
 • Logické myšlení a problémové řešení: Interaktivní hry a hádanky v aplikacích mohou rozvíjet logické myšlení, strategické plánování a schopnost řešit problémy. Děti se mohou naučit rozpoznávat vzory, vyvozovat závěry a hledat řešení různých úkolů.
 • Individualizované vzdělávání: Aplikace umožňují přizpůsobit vzdělávací obsah a úroveň obtížnosti podle potřeb jednotlivých dětí. Každý žák může pracovat ve vlastním tempu a aplikace mohou poskytovat zpětnou vazbu a podporu při učení.
 • Integrace multimédií: Aplikace mohou obsahovat zvuky, videa a interaktivní prvky, které přinášejí výukový materiál do života. To může dětem pomoci lépe si zapamatovat informace a zaujmout je při učení.
Je důležité využívat aplikace jako doplněk k tradičnímu vzdělávání a dodržovat správnou rovnováhu mezi digitálními a jinými formami učení. Také je důležité dbát na kvalitu aplikací a věkovou přiměřenost obsahu, aby bylo zajištěno vzdělávání a zábava bezpečným a smysluplným způsobem.

Přihlášení k newsletteru

KONTAKTNÍ INFO
 • Miroslav Lipavský

  56961 Dolní Újezd 635

 • (+420) 722 454 067
  info@edutabtv.cz

PŘÍNOSY PRO VÁS
Uložit
Nastavit
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našeho webu. Pokud odmítnete používání souborů cookie, nedokážeme garantovat bechybnou funkci webu.
Povolit vše
Zakázat vše
Analytika
Statistika návštěvnosti a přizpůsobení obsahu
Google Analytics
Povolit
Zakázat
Ostatní
Analýza chování návštěvníků, optimalizace
Smartsupp
Povolit
Zakázat
Marketing
Soubor technik, jejichž předmětem je obchodní strategie a zejména studie trhu.
Facebook
Povolit
Zakázat
Funkční
betweendigital.com
Povolit
Zakázat